biuro@dkblast.pl
Bydgoska 27, 16-400 Suwałki
+48 696 23 24 23
Media społecznościowe

Fotowoltaika

Fotowoltaika to jedno z praktycznych i ekologicznych sposobów pozyskiwania energii. Jeśli szukasz oszczędności i chcesz obniżyć rachunki za prąd, postaw na panele fotowoltaiczne.

Niezależność energetyczna to synonim bezpieczeństwa. Takiej niezależności obecnie szukają (i potrzebują) właściciele domów oraz przedsiębiorstwa. Koszty energii elektrycznej rosną z miesiąca na miesiąc, więc każda okazja do obniżenia wydatków za prąd jest szansą, której poszukują wszyscy - zwłaszcza właściciele gospodarstw domowych.

Klimat naszego kraju ma pozytywny wpływ na produkcję energii elektrycznej z fotowoltaiki. Średni wskaźnik z 1 kWp mocy instalacji fotowoltaicznej wynosi 1000 KWh energii elektrycznej. Biorąc pod uwagę powyższe, fotowoltaika może pokryć obniżyć koszty prądu nawet do 94%, co daje wysokość opłat na poziomie nawet 10 zł miesięcznie.

Fotowoltaika Suwałki
Zakup fotowoltaiki to nie koszt, to inwestycja.

Warto pamiętać, że ilość produkowanej energii przez instalację fotowoltaiczną będzie uzależniona od rodzaju i ekspozycji dachu oraz położenia obiektu. Liczy się również zacienienie, jego stopień oraz rodzaj.

Zakup instalacji fotowoltaicznej to nie koszt, lecz inwestycja, która ma zapewnić bezpieczeństwo energetyczne w przyszłości.

O nas


Głównym filarem działalności marki DK BLAST jest sprzedaż i montaż pomp ciepła, systemów klimatyzacji oraz rekuperacji. Oferujemy urządzenia renomowanych producentów z Europy i świata.

O nas
Konsultacje


Nasi eksperci bezpłatnie doradzają optymalne rozwiązania w zakresie wykorzystania klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji w domach, mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej.

Skontaktuj się z nami
Jeśli pracujesz, relaksujesz się lub odpoczywasz, zasługujesz na nowy wymiar komfortu. Wszędzie tam, gdzie przebywasz.
Biuro
ul. Bydgoska 27
16-400 Suwałki
Godziny pracy
Pon-Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 13:00
clock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram