biuro@dkblast.pl
Bydgoska 27, 16-400 Suwałki
+48 696 23 24 23
Media społecznościowe

KLIMATYZACJA GIŻYCKO

Klimatyzatory

Latem ochłodzą, zimą ogrzeją

Przy wyborze klimatyzacji do domu, biura lub mieszkania istnieje kilka istotnych czynników do uwzględnienia, takich jak liczba pomieszczeń, ich rozmiar, układ i wygląd jednostki. Te czynniki wpływają na ostateczny koszt instalacji klimatyzacji. Nasza firma oferuje różnorodne modele klimatyzatorów i systemów, które są dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów.

Nasze klimatyzatory poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach, co umożliwia korzystanie z czystego powietrza i komfortowego przebywania wewnątrz budynków w towarzystwie rodziny.
PANASONIC
ROTENSO
GREE
KAISAI
HISENSE
KLIMATYZATORY

Komfort w zasięgu reki

Bezpieczeństwo ma wiele wymiarów. Komfort też.
Dziś masz to wszystko w zasięgu ręki.

Klimatyzowane biuro, dom, czy mieszkanie to idealne miejsce, aby schronić się przed upałem.
Wszędzie tam, gdzie przebywasz zasługujesz na komfort.

Energooszczędne

Ciche

Nowoczesne

Do domu

Do mieszkania

Do biura

KLIMATYZACJE

MONTAŻ / INSTALACJA KLIMATYZACJI

Doceniamy Państwa wybór zainstalowania klimatyzacji, co pozwoli na stałe korzystanie z świeżego i przyjemnego powietrza w Państwa domu lub biurze. Klimatyzacja nie tylko poprawia komfort, lecz również wpływa pozytywnie na zdrowie, zwłaszcza dla osób cierpiących na alergie lub problemy z układem oddechowym. Montaż klimatyzacji to zadanie dla specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu dopasują odpowiednią jednostkę do systemu wentylacyjnego Państwa budynku. Profesjonalna instalacja gwarantuje Państwu spokój i bezpieczeństwo, a urządzenie będzie działać wydajnie i bezpiecznie.

Klimatyzacja jest ceniona zarówno przez pracowników biurowych, jak i członków rodziny w domu. Dzięki niej można dostosować temperaturę powietrza do optymalnych poziomów, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie użytkowników. Podczas gorących dni klimatyzacja przynosi ulgę, zmniejsza ryzyko udaru cieplnego i pomaga w skupieniu się na wykonywanych zadaniach. W domu zapewnia przyjemny i zdrowy odpoczynek w ciągu dnia oraz spokojny sen w nocy. W biurze natomiast tworzy dogodne warunki pracy, co przekłada się na wydajność i efektywność zespołu. Inwestycja w klimatyzację to inwestycja w komfort i zdrowie, przynosząca wielokrotne korzyści.

dk blast

Naścienne klimatyzatory premium sprawdzają się doskonale w każdym pomieszczeniu.

Gwarancja
Na urządzenia i montaż
Darmowa dostawa
Na terenie Suwalszczyzny
Systemy ratalne
Dogodne płatności na raty
Dogodne płatności
Gotówka lub przelew na konto
Produkty premium
Certyfikowane urządzenia
Szybkie wsparcie
Zawsze pod telefonem
O nas

Opinie naszych klientów

 • Zdecydowanie polecam. Termin naglił, a firma dostosowała się do klienta. Do tego fachowe doradztwo oraz montaż.
  Sylwester M.
  Suwałki
 • Bardzo dobry kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia. Klimatyzator bardzo wydajny i dobrany profesjonalnie do warunków pomieszczenia. Polecam!!!
  Agnieszka R.
  Augustów
 • Wybór pompy ciepła do mojego starego domu nie był tak straszny, jak to sobie wyobrażałam. Na szczęście panowie z DK Blast wyjaśnili mi wszystkie moje wątpliwości i dopasowali pompę ciepłą do mojego domu. Wszystko elegancko. Będę szczerze polecała.
  Justyna C.
  Białystok
Jeśli pracujesz, relaksujesz się lub odpoczywasz, zasługujesz na nowy wymiar komfortu. Wszędzie tam, gdzie przebywasz.
Biuro
ul. Bydgoska 27
16-400 Suwałki
Godziny pracy
Pon-Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 13:00
clock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram